Благодійний фонд Перший Український

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД
“ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ”

Робота Благодійного фонду «Перший Український» націлена на те, щоб надавати допомогу людям, які потрапили до складної життєвої ситуації. Наша діяльність включає в себе матеріальну, соціальну, гуманітарну і фінансову підтримку, можливість співпраці з медичними фондами та фахівцями, що надають психологічну допомогу. Завдяки спільним зусиллям активістів з усієї країни, ми змогли створити найбільшу в Україні платформу благодійності. Наш онлайн-сервіс допомагає збирати та розподіляти кошти між різноплановими проектами, спрямованими на допомогу людям, що опинилися в різних життєвих ситуаціях. Благодійний фонд «Перший Український» реалізує ініціативи у 7 основних напрямках:

1)Проект «Відновлення пошкодженого житла»
2) Проект «Підтримка мирного населення України»
3) Проект «Допомога сім’ям у кризовій ситуації»
4) Проект «Допомога сім’ям переселенців з дітьми»
5) Проект «Допомога постраждалим від війни»
6) Проект «Лікування поранених дітей в Україні»
7) Проект «Допомога самотнім людям похилого віку»

У нас є велика мета — зробити таку систему онлайн-благодійності, яка допоможе не витрачати час даремно. Програма Благодійного фонду «Перший Український» передбачає повну прозорість всіх процесів, адже вона працює на засадах відповідальності перед собою та суспільством. Не лише війна змушує благодійні фонди існувати. Але саме зараз ми, як ніколи, зрозуміли, що нашої допомоги можна досягнути лише разом.. Хочемо висловити величезне людське ДЯКУЮ!
Спасибі, що вірите, що допомагаєте, що перераховуєте кошти. Ми вдячні Вам! Дякуємо за Вашу небайдужість!

Благодійний фонд «Перший Український» це проект, який направлений на поміч Українському народу допомога армії та допомога ЗСУ


Інформація
Поділитися