Eraflyme

Наша компанія пропонує як рушникосушки електричні, так і водяні рушникосушки у ванну. Найпопулярнішими варіантами матеріалів для рушникосушки даного типу є сталь, нержавіюча сталь, кераміка. В нашому інтернет-магазині сушарок для рушників ви можете придбати виріб в будь-якому виконанні, що підкреслить дизайн вашої кімнати та якісно виконає свої завдання.

Останнім часом великим попитом користуються рушникосушки білого кольору, виготовлені із сталі. Такий варіант рушникосушки стильно доповнить інтер’єр будь-якої ванної кімнати. Оскільки наша біла електрична рушникосушка не має всередині рідини, то проблема з іржавінням відсутня зовсім. Фарбування виконане порошковим покриттям у високотемпературній печі, що впевнено захистить прилад від подряпин і корозії.

Чорні рушникосушки. Високу популярність набуває електрична рушникосушарка чорного кольору, виготовлені зі сталі. Дані сушарки для рушників чудово підходять для ванних у темних тонах, зокрема у стилі лофт.  Фарбування виконане порошковим покриття в високотемпературній печі, впевнено захищає прилад від подряпин і корозії. Рушникосушарка матову поверхню, завдяки чому виглядають дуже стильно і лаконічно. Всередині розташовується тепловий кабель, тому тип нагріву – сухий.

Рушникосушки з нержавійки. Моделі сушарки для рушників з нержавіючої сталі є одними з найнадійніших. Вони не лише відмінно переносять перепади температури, але і мають гарну стійкість до корозій. Наші полотенцесушки з нержавіючої сталі, ми покриваємо шаром хрому і поліруємо до дзеркального ефекту.

Рушникосушки з кераміки мають схожий вигляд і принцип роботи з керамічними панелями. Тип обігріву виробів – інфрачервоний, вони можуть бути потужністю до 1 КВт, тому активно використовуються і для сушки рушників і для обігріву ванної, що створює відповідний комфорт. Віддає тепло сушарка для рушників максимально ефективно, плавно прогріваючи приміщення м’яким теплом. Зовнішній вигляд матеріалу відмінно впишеться і прикрасить будь-яку ванну кімнату. Вони можуть мати різні кольори, імітувати мармур або інші породи каменів, і навіть мати малюнок на поверхні. Керамічні рушникосушки відмінний варіант для тих, кому необхідно поєднати рушникосушку і обігрівач в одному приладі. Обігрів здійснюється завдяки інфрачервоній керамічній панелі, також присутня конвективна камера. Потужність керамічних рушникосушок 600 Вт, чого вистачить для повноцінного обігріву приміщення до 12 кв.м.

ЕРАФЛАЙМ – це український розробник і виробник електронних плат керування обігріваючими пристроями (повний цикл виробництва плат розташований на території України)


Інформація
Поділитися