FIXOPTIC – компанія з ремонту окулярів

FIXOPTIC- сервісна компанія з ремонту окулярів, розташована в Києві, Україна. Компанія спеціалізується на наданні професійних послуг з ремонту всіх типів окулярів та сонцезахисних окулярів, у тому числі моделей без оправи та напівобідкових. Також пропонуємо високоякісні нові окуляри та сонцезахисні окуляри різних стилів та кольорів.

Ми прагнемо надати найкраще обслуговування з повним набором варіантів ремонту, включаючи ремонт та заміну оправи, заміну лінз, регулювання оправи, заміну носового упору, полірування та чищення. Всі послуги виконуються з особливою ретельністю і точністю, гарантуючи, що кожен клієнт отримає найкращі можливі результати. Також проводимо ремонт окулярів та сонцезахисні окулярів від таких відомих брендів, як Ray-Ban, Oakley та Gucci.

FixOptic пишається своєю відданістю клієнтам. Пропонуємо безкоштовні консультації, щоб гарантувати, що кожен клієнт отримає найкраще обслуговування. Також маємо політику гарантії на роботу, щоб клієнти завжди були задоволені послугами та обслуговуванням.

FIXOPTIC – сервісна компанія з ремонту окулярів, розташована в Києві, Україна. Cпеціалізується на наданні професійних послуг з ремонту всіх видів окулярів.


Інформація
Поділитися