Інтернет магазин “100dverei”

5 причин купити двері в інтернет-магазині “100dverei”

  • Повний діапазон правильного сервісу. Неправильний замір здатний як перенести терміни здачі об’єкта, а й призвести до фінансових втрат, пов’язаних із поверненням товару. Дешевий монтаж, виконаний «горе» майстром, може зіпсувати зовнішній вигляд навіть самих преміальних дверей. А пошкодження дверних полотен під час неправильного транспортування зовсім не рідкісне явище. 100DVEREI заощадить ваші засоби та нерви. Ми неідеальні, але навіть якщо і робимо помилки, то визнаємо це і виправляємо їх власним коштом.
  • Наявність великої виставкової зали. Якщо уявити вибір моделі дверного полотна за каталогами в інтернет-магазині можна, то ідеально підібрати відтінок покриття дверей без відвідування офлайн магазину, практично нереально. У нашому виставковому залі, у спокійній обстановці без черг, Ви зможете отримати детальну консультацію з усіх дверних питань. Паркувальні місця перед магазином майже завжди знайдуться. Знайти нас просто: м. Дніпро, вул. Гладкова, 25.
  • Трендовий вибір моделей. Як би банально не звучала фраза “широкий асортимент”, без грамотного підбору актуальних моделей дверей, догодити сучасному покупцеві дуже важко. Ми регулярно оновлюємо виставку дверних полотен та стежимо за поточними трендами у дизайні.
  • Ціна. Ми не віддаємо товар задарма. Не обіцяємо найнижчі ціни у всесвіті. Ми пропонуємо добрий сервіс за адекватні гроші.
  • Увага до деталей. Іноді, під час відвідання великих супермаркетів, коли повз тебе промчав консультант, який дуже поспішає у важливих справах, так хочеться сісти у зручне крісло і з чашкою кави обговорити майбутню покупку. Приїжджайте та порівняйте!

Інтернет-магазин дверей 100dverei


Інформація
Поділитися