Інтернет-магазин сейфів Safegood

Наш інтернет-магазин «SafeGood» спеціалізується на продажу сейфів і металевих меблів . Ми є невеликим, але дружним і професійним колективом, що із задоволенням допоможе розібратися у виборі такого актуального на сьогодні виробу, як сейф.

  • Ми прагнемо, у першу чергу, не просто продати товар, а допомогти нашим клієнтам придбати сейф, який буде максимально повно відповідати саме їх власним потребам і призначенню (так, призначення сейфа теж варіюється). Допоможемо у підборі оптимального розміру, та у дизайні виробу, щоб він зміг гармонійно доповнити інтер’єр.
  • Досвід більшості наших співробітників обчислюється десятками років, тому Ви можете не сумніватися – вони багато знають про продукцію, за яку розповідають Вам. І це не інформація на рівні випадкових роликів у мережі, де часто вміст, м’яко кажучи, відірвано від повсякденної дійсності. Ці люди на особистому досвіді знайомилися з особливостями різних моделей сейфів та їх конструкцією, системами замикання і роботою різних типів сейфових замків, специфікою монтажу та місця розташування у різних приміщеннях.
  • Важливим пунктом у нашій роботі є наявність салону-магазину “Сейфи, замки” у Києві, в якому Ви можете ознайомитися з більшою частиною продукції з великого списку позицій, що продається нашим інтернет-магазином. Як говорить народна мудрість: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», чи не так? Саме в салоні-магазині “Сейфи, замки” на вул. Бойчука, 2/34. Ви зможете оцінити, наскільки легко і широко відчиняються двері, яка вага сейфа, особисто перевірити зручність відкривання замку, місткість і специфіку розміщення цінностей різних габаритів безпосередньо у самому сейфі. Хіба це легко реалізувати, якщо користуватися лише картинкою і короткою інформацією з опису?
  • Широкий асортимент продукції забезпечує один з найбільш важливих аспектів для кінцевого користувача – можливість вибору. Ми представляємо сейфи різних типів, наприклад, меблеві, стінні вбудовувані, банківські, збройові, готельні, а також різних класів опору та вогнестійкості. Крім усього вищезгаданого, різноманітність сейфів нашого магазину полягає в тому, що ми працюємо не тільки з українськими виробниками (Ferocon, Gute, Паритет-К, УХЛ-Маш), але й мануфактурами Італії (Technomax), Південної Кореї (Eagle Safes), Словаччини (Safetronics), Німеччини (MDTB).
  • Ми працюємо швидко, ефективно та максимально якісно. Швидкість доставляння забезпечується власною службою, що доставляє товари по Києву та області. По території України здійснюємо доставлення за допомогою відділень Нова Пошта. Гарантію якості забезпечують досвідчені фахівці, що займаються гарантійним ремонтом і післягарантійним обслуговуванням придбаної продукції. Як і у звичайних магазинах, у нас ви можете реалізувати право повернення в 14-денний термін за наявності чека і відсутності порушення товарного виду товару, що повертається. Оплату ви можете здійснити у будь-якій зручній для Вас формі: готівковий/безготівковий розрахунок або карткою VISA і MasterCard.

Заходьте на наш сайт, приходьте до нас у салон-магазин,
дзвоніть і пишіть на e-mail,
Ви обов’язково залишитеся задоволені.
Інтернет-магазин «SafeGood» чекає Вас!

Вход в магазин "Сейфи, замки" . Киев, ул.Бойчука 2/34

Інтернет магазин сейфів та офісних металевих меблів


Інформація
Поділитися