Маршрутка – громадський і міський транспорт України

Ми допоможемо Вам дістатися з однієї точки міста до іншої всіма доступними видами міського транспорту.

Ви також можете вибрати найзручніше для Вас таксі у Вашому місті

Маршрутне таксі (в просторіччі «маршрутка» і ін.) – автобусні маршрути, а також – маршрути мікроавтобусів, які здійснюють перевезення пасажирів і багажу за встановленими маршрутами регулярних перевезень з посадкою і висадкою пасажирів у будь-якому, що не забороненому правилами дорожнього руху, місці. Під даним режимом роботи автобусів і мікроавтобусів маються на увазі особливі переваги, на відміну від «звичайного» автобуса. Наприклад, зупинки поза встановленими зупиночних пунктів. Як правило, більш висока вартість проїзду, не діють пільги на проїзд. © Wikipedia®

Довідкова інформація по лініях міської та маршрутний транспорт. Розклад руху міського і маршрутного транспорту. Найсвіжіша і точна інформація в зручному для Вас вигляді. Пошук по вулиці, об’єкт, номер транспорт. Служби таксі в містах. Фірми-перевізники в містах. Форум про транспорт. Питання і відповіді по транспорту. Міні-чат з питань “як проїхати” та інші.

Міський транспорт України. Маршрутний транспорт України. Сайт містить інформацію про маршрути руху автобусів, тролейбусів, трамваїв, маршрутних таксі.


Інформація
Поділитися