Послуги SEO фахівця – Дмитро Корзунов

Вітаю!
Мене звати Дмитро, я приватний оптимізатор сайтів з експертизою в SEO вже понад п’ять років. Відповідально ставлюся до своєї роботи, завжди націлений на позитивний результат для клієнта і зацікавлений у довгостроковому співробітництві.
У моєму портфоліо ви можете ознайомитися з різними успішними кейсами у висококонкурентних і популярних нішах. Скріншоти позицій/трафіку/робіт можу надати за запитом під час приватної бесіди.
Кому потрібен приватний SEO фахівець з розкрутки сайтів?
Якщо у вас вже є бізнес в Інтернеті або ви тільки плануєте вийти в онлайн, вам потрібні послуги SEO фахівця. На сьогоднішній день, коли попит в інтернеті на товари і послуги значно вищий, ніж років 5 тому, мало просто мати сайт. Він має бути доброзичливим щодо пошукових систем – і це ключ до стабільних замовлень. Для того, щоб ваш ресурс посів високі позиції в пошуковій системі і ви отримували відвідування (і, відповідно, замовлення), необхідно вдатися до його SEO оптимізації.

Чому варто обрати приватного SEO фахівця?
Порівняно з маркетинговими агентствами, приватний фахівець з просування сайтів обходиться набагато дешевше. Вам не потрібно оплачувати цілий відділ співробітників у своїй компанії або пов’язувати себе контрактом з маркетинговою компанією. Я, як приватний експерт і фрілансер, пропоную такі переваги для клієнтів:

Індивідуальний підхід:
Кожен проєкт має свої вступні дані, історію та специфіку. Він вимагає попереднього вивчення для складання ефективного плану просування, з огляду на особливості тематики та конкуренції за цільовими запитами. Перед початком роботи я проводжу безкоштовний експрес-аудит сайту, в якому відзначаю його поточні плюси і мінуси, на підставі чого можна скласти план робіт і прорахувати оптимальний бюджет.

Ефективність роботи:
Як приватний сео фахівець, я займаюся тільки вашим проектом і зацікавлений у кінцевому результаті. Ми обговорюємо терміни і цілі та разом рухаємося до них, згідно з обраною стратегією.

Комунікація:
Під час роботи з приватним сеошником, ви контактуєте безпосередньо з виконавцем, на відміну від маркетингових агентств, де листування за проектом відбувається або з менеджерами в чаті, або зовсім електронною поштою і займає багато часу. Пряма комунікація з приватним професіоналом, який безпосередньо займається вашим проєктом, дає змогу оперативно обговорювати план робіт і вносити коригування.

Прозорість робіт:
Усі зміни вносяться тільки з вашого затвердження, і доступи до всіх сервісів реєструються виключно на ваші дані. Таким чином, ви завжди будете в курсі ходу робіт і в будь-який момент зможете перевірити їхню результативність. Протягом місяця я надаю 2 звіти: проміжний і повний. Кожен з них містить інформацію про виконані роботи і зміни позицій у видачі. Як приватний фахівець, я гарантую відповідальне виконання всіх обумовлених завдань.

Послуги оптимізації сайтів від SEO фахівця. Портфоліо, досвід роботи, відгуки SEO спеціаліста 【Дмитро Корзунов】- SEO спеціаліст з 5 річним досвідом та успішними кейсами


Інформація
Поділитися