Spike асистент: Список справ, покупок

Зберігай списки справ, покупок та інші. Зручна організація завдань та списків.

Spike асистент – це безкоштовний та зручний застосунок для зберігання списків завдань та покупок, організація їх у власні списки.

ІНТУЇТИВНИЙ І ЗРОЗУМІЛИЙ ДОДАТОК

Spike асистент забезпечує простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Spikе підходить, щоб допомогти вам запланувати справи максимально ефективно. Найкращий спосіб, щоб зберігати список ваших завдань.

ГАРНИЙ І ПОВНИЙ ФУНКЦІЙ

Скористайтеся перевагами класифікації в Spike. Зберігайте автоматично завдання у відповідий список та завжди тримайте все під рукою. Спеціальні типи завдань для відповідних справ.

ОРГАНІЗОВАНІСТЬ

Це простий список справ, який дозволяє легко спланувати свій день. Він допоможе вам підвищити продуктивність та зменшити рівень стресу. Удома, на роботі та у вільний час – ви будете зосереджені на дійсно важливих речах. Додайте завдання всього за кілька секунд, і зосередьтеся на важливій роботі.

РОЗПІЗНАВАННЯ ПАРАМЕТРІВ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Вводьте параметри завдання прямо в тексті незалежно від того який клієнт ви використовуєте і програма розпізнає їх та заповнить.

ТЕЛЕГРАМ БОТ

Використовуйте Telegram bot для швидкого додавання і перегляду поточних завдань. Бот добре розпізнає українську мову тому легко розпізнає параметри вашого завдання. Ви можете використовувати телеграм, як допоміжний інструмент для кращої організації ваших To-do списків.

СПЕЦІАЛЬНІ СПИСКИ ЗАВДАНЬ

Spike асистент забезпечує:

• Вид “Сьогодні”, щоб сфокусуватися на важливих задачах на сьогодні.

Також цей фільтр доступний і в форматі віджету, щоб переглядати справи на сьогодні без потреби заходити в додаток.

• Вид “Майбутні” для планування тижня і місяця

Також справи можуть бути організовані у власні списки: можна складати наприклад списки для подорожей, для покупок, тематичні списки, списки для фільмів чи книжок, що залановані на майбутнє.

Створіть власні списки для цілей на 2023.

Також в додатку доступні спеціальні типи завдань: наприклад відстежуйте посилки з Нової пошти прямо в додатку та отримуйте сповіщення коли потрібно забрати посилку, та переглядайте її в списку завдань на сьогодні поки вона у відділенні. Статус відстеження посилки в додатку буде змінюватись автоматично, для кращої оптимізації вашого часу.

СИНХРОНІЗАЦІЯ

Для постійної синхронізації ваших даних на декількох пристроях використовується власне безкоштовне рішення. Додаток вдало зберігає ваші справи та налаштування на сервері та дозволяє мати хороший користувацький досвід не залежно від пристрою де ви переглядаєте спої списки.

ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ ПРОГРЕС

Переглядайте прогрес за сьогодні. Для вас доступний віджет на головний екран для перегляду списку справ на сьогодні та позначення виконаних завдань, що пришвидшить процес їх відстеження та виконання. А віджет прогресу за сьогодні в додатку додасть вам трохи мотивації, щоб закінчити всі справи заплановані на сьогодні.

Spike асистент – це безкоштовний та зручний застосунок для зберігання списків завдань та покупок, організація їх у власні списки.


Інформація
Поділитися