Студія косметології Арісто – лазерна епіляція в Одесі

Студія косметології “Aristo” в Одесі – це ваш персональний провідник у сфері краси та догляду за шкірою. Наші фахівці, з досвідом роботи на передових рубежах інновацій, пропонують лазерну епіляцію вищого класу, гарантуючи безпеку та ефективність. На додаток до цього ми надаємо різноманітні косметологічні процедури, спрямовані на збереження і поліпшення краси вашої шкіри. Наш підхід індивідуальний, обладнання сучасне, а акції для нових клієнтів роблять перший візит до “Aristo” ще більш привабливим. Довіртеся нам у створенні вашого неповторного вигляду і піклуйтеся про свою красу з найкращими!

 

Лазерна епіляція:
Надаємо послуги лазерної епіляції в Одесі з використанням сучасного безконтактного лазерного обладнання. Завдяки нашим професійним лікарям з медичною освітою, процедури проводяться ефективно і безпечно. Наша студія надає послуги блонд-епіляції, де враховуються особливості світлого волосся.

Лазерна косметологія:
Ми здійснюємо видалення татуювань, проводимо лазерне омолодження “Шкіра+”, а також видаляємо пігментні плями. Пропонуємо інноваційні процедури, як-от лазерний карбоновий пілінг, мікростимуляція шкіри та CO2 Фраксель (FRAXEL).

Лазерна дерматологія:
Сфера наших послуг включає лазерне видалення новоутворень, лікування судинних проблем шкіри, CO2 Фраксель для розв’язання різноманітних проблем шкіри та лазерне лікування оніхомікозу (грибка нігтів).

Лазерна гінекологія:
Ми надаємо послуги лазерного лікування нетримання сечі, інтимного омолодження, лікування атрофії та гіпотрофії піхви, корекції післяпологових і посттравматичних рубців, лабіопластики, видалення новоутворень в інтимній зоні та проводимо прийом у гінеколога.

Естетична гінекологія:
У цьому напрямі надаємо послуги аугментації точки G, інтимної контурної пластики, освітлення інтимної зони та інші процедури.

Ін’єкційна косметологія:
Наша команда фахівців здійснює мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику, ботулінотерапію, лікування гіпергідрозу, плазмотерапію, мезотерапію для тіла і волосся, а також інвазивну карбоксітерапію.

Класична косметологія обличчя та тіла:
Ми пропонуємо професійні догляди за обличчям, чистку обличчя, пілінг, ручний і вакуумно-роликовий масаж тіла, обгортання і радіохвильовий ліфтинг.

Кожна процедура проводиться з використанням новітніх технологій і з дотриманням високих стандартів стерильності. Наші лікарі – досвідчені фахівці, які гарантують професіоналізм і турботу про ваше здоров’я та красу.

Студія косметології “Aristo” в Одесі – ваш партнер у досягненні неперевершеної краси і турботи про шкіру. Ми пропонуємо лазерну епіляцію преміум-класу.


Інформація
Поділитися