Стискайте зображення JPEG в Інтернеті онлайн

Стиснення JPEG
Коли ви стискаєте цифровий файл, ви видаляєте біти інформації, щоб зменшити його загальний розмір. Існує два типи стиснення: без втрат, який зменшує розмір файлу без зниження якості, і з втратами, який зменшує розмір і якість.

Через природу файлів JPEG для цих типів зображень можливе тільки стиснення з втратами. Однак ви можете контролювати ступінь стиснення зображення, щоб знайти комфортний баланс між розміром файлу і якістю зображення.
Навіщо стискати JPEG?
JPEG-файли можуть бути досить великими. Наприклад, фотографія з високою роздільною здатністю з дорогої камери може бути величезною. Це призведе до того, що фотографія займе багато місця на вашому жорсткому диску. Стиснення в цьому випадку може бути корисним інструментом для зменшення розміру цієї фотографії, щоб вам не потрібно було її видаляти.

Особливо гарними кандидатами для стиснення є JPEG-файли на смартфонах. Більшість камер смартфонів виводять зображення у форматі JPEG. Якщо у вас є багато високоякісних фотографій у внутрішній пам\’яті телефону, вони можуть займати багато місця. Стиснення цих файлів може бути різницею між необхідністю видалити/створити резервну копію деяких фотографій або зберегти їх там, де вони є.
Як стиснути JPEG?
Наш інструмент стиснення на цій сторінці є безкоштовним, простим у використанні і не вимагає завантаження програмного забезпечення. Він не містить водяних знаків, не вимагає реєстрації, і ви можете використовувати його скільки завгодно.

Для початку завантажте свої файли у форматі JPEG/JPG, натиснувши кнопку “Загрузити”. За бажанням, ви можете перетягнути файли у поле “Опустіть свої файли сюди”.

Після завантаження наш інструмент інтелектуально визначить ідеальний коефіцієнт стиснення для кожного зображення. Ви побачите, що цей коефіцієнт з\’явиться на його мініатюрі в черзі. Якщо ви вважаєте, що зображення повинно бути більш або менш стиснутим, ніж визначено нашим сервером, нічого страшного – ви можете це контролювати. Просто торкніться фотографії, яку ви хочете точно налаштувати, і використовуйте повзунок якості, щоб налаштувати її відповідно до ваших уподобань. Коли ви будете задоволені, натисніть кнопку “OK”. Повторіть ці кроки з усіма завантаженими зображеннями, доки не будете впевнені, що все готово до завантаження.

Коли все буде готово, натисніть кнопку “ЗАВАНТАЖИТИ ВСЕ”. Ви отримаєте ZIP-архів, заповнений усіма вашими стиснутими JPEG-файлами. Якщо ви не хочете ZIP-файл, нічого страшного, тому що ви можете завантажити кожне зображення окремо, натиснувши кнопку “ЗАВАНТАЖИТИ” під його відповідною мініатюрою.

Якщо у вас є більше зображень, які ви хочете стиснути, натисніть кнопку “ОЧИСТИТИ”, щоб почати процес заново.
Чи безпечно стискати файли JPEG?
Так, завантажувати і стискати JPEG-файли за допомогою нашого онлайн-інструменту безпечно. Вам не потрібно турбуватися про безпеку ваших оригінальних файлів, оскільки наш сервер не має можливості видалити їх з вашої системи. Будь-які файли, які ви завантажуєте сюди, залишаться на вашому комп\’ютері або мобільному пристрої.

Крім того, наш сервер є безпечним, він повністю автоматизований, тому ніхто не може бачити, що ви завантажуєте. Так само, завантажена вами інформація буде видалена через 60 хвилин, тому ваші зображення залишаться приватними.

Наш інструмент стиснення на цій сторінці є безкоштовним, простим у використанні і не вимагає завантаження програмного забезпечення.


Інформація
Поділитися