ТМ « Ваші Меблі»

ТМ « Ваші Меблі» , спеціалізується на випуску якісних авторських меблів для ванних кімнат з натурального дерева та мармуру, ж виготовленням за індивідуальним проектом корпусних меблів ми працюємо на ринку України вже 15 років і займаємо одне з провідних місць у даній сфері виробництва.
Наша компанія має повний цикл виробництва, починаючи з виїзду дизайнера на виміри, закінчуючи після гарантійного обслуговування.
Висока якість та оригінальний дизайн наших меблів, допомагають нам завойовувати тисячі сердець українських споживачів.
Фахівці нашої компанії допоможуть візуалізувати та втілити у життя будь-який задум.
Пропонуємо Вам відчути та побачити у своєму будинку чи офісі функціональність, комфорт, ексклюзивний дизайн, довговічність та ергономічність, втілені у наших виробах.
Хай-тек, мінімалізм чи класика – який стиль не був би Вами обраний, ми завжди зможемо підібрати потрібні для цього меблі.
На своєму підприємстві ми використовуємо обладнання виробництва Німеччини, Японії та Чехії.
Всі меблі виготовляються з якісних матеріалів з використанням спеціальних технологій обробки, що дозволяє нам надати гарантію на нашу продукцію до 3 років.
Майстри дуже ретельно підходять до процесу відбору деревини та інших матеріалів, тому що вони сильно впливають на якість виробів, що створюються. Наші меблі екологічно чистий продукт – це підтверджує висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Тому команда ТМ «Ваші меблі» буде рада бачити Вас серед своїх клієнтів і допоможе Вам максимально швидко та якісно отримати бажаний результат. !!!

ТМ « Ваші Меблі» , спеціалізується на випуску якісних авторських меблів для ванних кімнат з натурального дерева та мармуру, ж виготовленням за індивідуальним проектом


Інформація
Поділитися