Туристична компанія Оріон-Інтур

Купуючи у нас гарячі тури за вигідними цінами – Ви завжди можете бути впевнені як послуги, надійність партнерів, наша цілодобова підтримка протягом усього відпочинку, який залишить у Вас тільки приємні враження. Ми пропонуємо дешеві ціни на відпочинок з Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших міст.

Також у підборі туру є: горячі тури до Єгипту з Києва ,  екскурсійні тури до Індії та на Гоа, тури, що горять до Туреччини з Києва, тури до Греції з Варшави 2023 , тури на Шрі-ланка з Києва, літній відпочинок та тури до Іспанії , тури до Таїланду, путівки на Балі з Києва , літній відпочинок у Чорногорії, лікування за кордоном, гірськолижні тури до Словаччини , тури на Мадейру з Варшави.

Довіряючи нам підбір туру на медовий місяць, Ви можете думати тільки про майбутнє весілля, весь клопіт по організації відпочинку надайте нам. Для найціннішого – дітей у нас є навчання за кордоном та дитячі табори відпочинку. Для корпоративних клієнтів та MICE у нас є готові та вигідні пропозиції відпочинку по всьому світу.

Туристична компанія Оріон Інтур працює з 2008 року та гарантує високу якість сервісу за найпривабливішими цінами для наших клієнтів.


Інформація
Поділитися