Поштові індекси України – унікальна довідкова система.

Про проект

Postcode.in.ua Поштові індекси України – це унікальна довідкова система, в якій Ви можете швидко знайти поштовий індекс чи данні поштового відділення будь якого населеного пункту України.

На сьогоднішній день в базі сайту налічується понад 29000 населених пунктів України, понад 314000 вулиць та 9,6 мільйонів будинків. Загалом понад 10 мільйонів записів з індексами, а також данні по 28770 поштовим відділенням та база старої 6-тизначної поштової індексації. Все це об’єднано з системою зручної навігації та швидкого пошуку.

База індексів постійно оновлюються та доповнюється новим містами.

На сайті працює система, що дозволяє Вам швидко сповістити про помилку в назві населеного пункту чи вулиці. Це дозволяє нам швидко редагувати можливі неточності та надавати найдостовірнішу інформацію.

Інформація з даного сайту носить винятково консультаційний характер та не може бути використана як офіційне джерело даних. Для отримання офіційних довідок, звертайтеся до відділень поштового зв’язку відповідних населених пунктів чи міст. Телефони поштових відділень можна дізнатися на нашому сайті.

Поштові індекси України – унікальна довідкова система. Ви можете швидко знайти поштовий індекс чи поштове відділення будь-якого населеного пункту України, міста, вулиці.


Інформація
Поділитися