Цифрові карти, карта радіопланування (RF), планування РЧ

Візіком є провідним світовим постачальником широкого спектра цифрових картографічних продуктів.

Ми створюємо високоякісні геодані для ринків телекомунікацій та ГІС з 1995 року. Завдяки багаторічній співпраці з мобільними операторами, постачальниками систем для радіочастотного планування, світовими гравцями ГІС-ринків, ми знаємо потреби та вимоги наших клієнтів, пропонуючи їм кращі рішення, адаптовані до кожного конкретного проєкту.

Ми розробили власну унікальну технологію обробки даних, використовуємо та розвиваємо новітні засоби та алгоритми штучного інтелекту, щоб постачати нашим клієнтам точні та актуальні цифрові карти для будь-яких територій. Професійна команда Візіком надасть вам допомогу в виборі відповідних і ефективних рішень, та гарантує вчасне постачання наших картографічних продуктів і подальшу технічну підтримку.

Наша компанія прагне надавати індивідуальні дані для будь-яких цілей, пропонуючи найширший асортимент продуктів і рішень.

Понад 20 років ми вивчаємо всі нюанси створення геопросторових даних і потреби наших клієнтів в різних галузях. Набутий досвід дозволяє оптимізувати процеси та забезпечити максимальну економічну ефективність.

Візіком отримав сертифікат ISO 9001:2015 на Систему Управління Якістю.

Візіком виробляє цифрові карти для радіочастотного планування і не тільки. Надточна радіочастотна карта (RF-карта), 3D-карти для ГІС, 3D-карти для планування 5G


Інформація
Поділитися