“Пролайн ТМ” – Інтернет провайдер на Харківському масиві

Компанія “Пролайн ТМ” була заснована в 2000 році і за тривалий час роботи накопичила цінний досвід, а найголовніше – довіру абонентів. Ми надаємо послуги з під’єднання до мережі Інтернет та цифрового телебачення.

Під’єднуйте Інтернет з нами – і Ви отримаєте низку переваг:

  • Висока швидкість і стабільність інтернет-з’єднання завдяки найнадійнішій і сучасній прогресивній технології побудови мережі.
  • Ми пропонуємо тільки безлімітний доступ до інтернету за найдоступнішими тарифами від 170 грн/міс. Так ми вибудовуємо зі своїми абонентами прозорі відносини без прихованих платежів.
  • Всі наші абоненти мають можливість перегляду телевізійних каналів у цифровій якості на будь-яких пристроях (телевізорі, комп’ютері, планшеті), а також вільний доступ до внутрішніх ресурсів: ігровий сервер, музика, фільми, серіали, аніме-портал, форум для спілкування, обмін файлами.
  • З метою забезпечити максимальний комфорт нашим клієнтам, технічна допомога працює цілодобово.
  • Широкий вибір способів оплати послуг компанії: через Monobank, Portmone, платіжні термінали, через відділення банків або поштові відділення, Приват 24, iPay, EasyPay.

Наша компанія насамперед турбується про відносини з клієнтами, тому ми повсякчас дослухаємося до побажань і зауважень, розвиваємося, розширюючи покриття й покращуючи сервіс.

 

Ми працюємо для Вас!

Пролайн ТМ – інтернет-провайдер на харківському масиві м. Київ, вул. Декабристів, 3, пов. 4. Безлімітний інтернет від 170 грн/міс


Інформація
Поділитися