«Rusanovka-Net» – Інтернет провайдер на Русанівці, Березняках

Компанія «Rusanovka-Net» працює на ринку телекомунікаційних послуг з 2000 року й надає послуги на території Русанівки, Березняків, Соцміста, ДВРЗ і Старої Дарниці, Лівобережного масиву й Микільської слобідки, зокрема: інтернет та телебачення. Ми пишаємося тим, що за роки роботи зуміли завоювати довіру наших численних абонентів.

Наша пропозиція – це під’єднання до інтернету за допомогою оптико-волоконних ліній FTTB (Fiber-to-the-building), що в перекладі означає «оптика в кожен будинок». Наразі це найпрогресивніша технологія, що дозволяє забезпечити не лише велику пропускну здатність передачі даних у будь-який час доби незалежно від погодних умов, але і стабільність інтернету.

  • Дуже просто: Вам не доведеться купувати додаткове обладнання (наприклад, модем) для підключення до інтернету: усе, що Вам потрібно – це бажання та комп’ютер.
  • Дуже доступно: абонплата за місяць від 170 грн. Усі пакети – безлімітні, це означає, що Ви можете користуватися інтернетом без обмежень у будь-який час і без додаткових витрат.
  • Дуже надійно: наша служба технічної підтримки працює цілодобово. Ви можете отримати допомогу саме тоді, коли Вам це потрібно.
  • Дуже цікаво: усі наші абоненти мають можливість перегляду телевізійних каналів у цифровій якості на будь-яких пристроях: телевізорі, комп’ютері, планшеті, смартфоні. Також є безплатний доступ до внутрішніх ресурсів: актуальні відео, фільми, музика, ігри, можливість обміну інформацією тощо.
  • Дуже зручно: оплатити послуги компанії Ви можете будь-яким зручним для Вас способом: через Monobank, Portmone, платіжні термінали, через відділення банків або поштові відділення, Приват24, iPay, EasyPay.

Rusanovka-Net – інтернет провайдер на русанівці, березняках, левобережному масиві, микільській слобідці, соцмісті Безлімітний інтернет від 170 грн/міс


Інформація
Поділитися